Apple’in Gizemli Dünyası

Apple Inc. ya da eski adıyla Apple Computer, Inc. Hergün daha hızlı gelişerek daha hızlı büyüyen hayatımızı bu çerçevede daha hızlandıran teknolojinin en yüksek adı. Teknolojinin en büyüleyici ismi olmasının yanında en keyifli anları yaşatan her kullanıcının dikkatini çeken bir isim.

 

Apple Bir Dünya Markası yolunda ilerleyişini hızlı gelişimini sürdürmenin yanında en önemli amacını da belki yerine getiriyor. Yani insanlara teknolojiyi sevdirme teknolojinin kalbine yolculuk yapma adina bir katkida bulunuyor. Teknoloji Dendiginde aklımıza belki en önemli bir isim olan apple geliyor. Bu durum onu amaçlarından biri haline getiriyor.

Hayranlık uyandıran teknolojinin Merkez üssünü kuran Apple, Dünya daki Vizyonunu Her Daim Güncelleştirerek, amacını ve rotasından hic saptamıştır. Bu durum her haliyken hosnutluk uyandirsada belki en onemli bir gelişmenin sinyalini vermesidir. Nitekim suan bu Çağda, teknoloji dendiginde kalite,guven,teknolojik,uygar gibi nitelikleri birarada barindan bir kurulus olma yolunda hic taviz vermemis.

 

Apple Dünya Markasi Olmasının yaninda Bir dunya vizyonunu teknolojileriylen yansitmaktadir. Şöyleki Teknolojinin Ana Damarini Oluaturan Bir Firma Olmasi Onu Bu Özelliğini Yansıtmaktadır.

 

Apple, Samsung Electronics’den sonra ciro açısından dünyanın en büyük ikinci bilgi teknolojileri şirketi olmasinin onun ilerleyişini belkide en iyi bir biçimde gösteriyor. Apple Dünyanmsinin sinirsiz erişimi hem teknolojik hem sosyal alanda onu bir numara yapma yolunda ilerlettiğini hissetmekteyim.

 

Apple Dünyasına Baktığımızda belki normal bir üretici olarak görebiliriz ama onun dünyasına erişmek onu daha iyi anlamak ve bilmekten geçtiğini söylemek daha doğru olur. Bir Rekabet icerisinde olmasına rağmen çizgisini değiştirmeden daha iyi amaçlar hedefler bularak aynı yolda ilerleyişini sürdürdü.

Apple Dünya Sıralamasında Samsungdan sonra Dünya markasi olma yolunda ilerlesede, marka ve isim olarak bu ilerleyişinin hakkını yapılmış apple ürünler ile net bir biçimde göstermiştir.

 

Bunuda hatirlatmak isterim ; Yıllar boyunca Microsoft ile rekabette olan Apple, son yıllarda çıkarttığı farklı stillere sahip, pek çok kullanışlı özelliği bulunan masaüstü bilgisayarları, laptopları ve mobil cihazları ile artık en popüler elektronik şirketi.

Bu şunun habercisidir: Apple Dünyası Her gün Yeni Değişimlerle Zirvede Yerini Almak Ve İlerleyişini hiç durmadan devam ettirmek istiyor. Rekabette Olan Durumlar sonrası apple dünyası yeni gelişmelere imza atarak tekrar tekrar dünya markası oluyor.

Yazıyı Değerlendirin!

Ne aradılar:

  • ekonomi özgür duruş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir