Banka Sınavları 2014

13
12848

Merhaba arkadaşlar, yeni yılla birlikte bir çok bankanında personel alım duyuruları ve 2014 yılına ilişkin yeni şubelerin netleşmesi ile birlikte bankaların eleman ihtiyaçları netleşmeye başladı.  Bunlardan bir çoğu servis görevlisi, banko asistanı ve uzman yardımcısı şeklinede. Sitedeki yorumlardan ve izlenimlerden bir çok kişinin bu ilanlara yakından ilgilendiğini gördüm. Bu nedenle tüm 2014 banka sınavları bir arada toplayarak gerek sizlere duyuru amaçlı gerekse tartışma amaçlı, yorumlarla sorduğunuz sorulara cevap niteliğinde ve siz kendi aranızda bir tartışma ortamı yaratmayı hedefliyoruz. Banka Sınavları 2014 yılı için hızlı başladı, bunlardan ilki iş bankası sınavı olmakla birlikte arkasından vakıfbank sınavı ile devam etti, şu günlerde ise ziraat bankası sınavı düşünülmekte.  Size aşağıda faydalı olacağını düşündüğüm daha önce paylaştığım bir kaç bankacılık sınavları ve çıkmış banka sınav soruları hakkında yazdığım ilanları önererek faydalanmanızı umuyorum.

Bunlardan ilki tabiki en çok merak edilen ve ilgi duyulan 2014 ziraat bankası sınavı. Bu nedenle sizinle bu linkten  ziraat bankası sınav soruları temin edebilir ve çalışmalarınızı yürütebilirsiniz. Ziraat bankası diğer bankalar kadar yoğun ilan açmasa da alım yaptığı dönemlerde ise büyük miktarda personel istihdam etmektedir. Diğer bankalara nazaran daha çok lise ve önlisans mezunlarına imkan veren bir kurum. Zaten Türkiye Ekonomisi için ziraat bankasının yeri yadırganamaz. Verdiği gerek tarım kredileri gerekse diğer çeşitli destek, teşviklerle de zaten önemini her zaman koruyan bir banka. Sizin için ilk tercih nedeni olmalı diye düşünüyorum. Servis görevlisi ve banko asistanı için ortalama 1.100 lira civarı maaş taahüt ettiğini biliyoruz, net olmamakla birlikte.

Bir diğer 2014 banka sınavı ise bir diğer kamu bankası iş bankası sınavı için duyuruyu okuyarak tüm güncel bilgileri temin edebilir ve iş bankası sınav soruları yine oradan elde edebilirsiniz.  İş Bankası’da bir köklü bankalarımızdan biri bu nedenle diğer tercih nedeniniz olur. Öyle ki her 2-3 ayda bir özellikle bölgesel ilanlarla imkan sağlıyor. Bu kadar çok personel almasının arkasında şüphesiz artan şube sayısı oldukça etkili. Diğer bankaların ücretli başvuru ücretlerine karşın bu bankanın geçmiş sınavları ücretsiz olması oldukça cezbediciydi. umarız bu şirketin 2014 banka sınavları da ücretsiz olur.

Tabiki vakıfbank sınav soruları ve halk bankası sınav soruları da unutmadık. Yine bu linklerin üzerine tıklayarak gerek duyuru ve gerekse çıkmış sınav sorularına ulaşmanız mümkün.   Vakıfbank’ta ziraat bankası ve iş bankası gibi banka sınavları 2014 alım yapanlardan biri. En son müfettiş yardımcılığı sınavı ile bizlere imkan sağladı.

Ayrıca bu bankalarımızın yanı sıra odeabank , finansbank, garanti bankası, albaraka türk, ak bank gibi diğer bankaların ilanlarını da yakından takip etmenizi öneririz. Çünkü bankacılık sektörü çok hızlı gelişen ve diğer piyasalar ile iç içe ve etkileşim içinde olan bir sektör olduğundan kariyeriniz için oldukça verimli olacaktır.

Aklınıza takılan sormak istediğiniz tüm soruları lütfen yorum kısmından sorabilir en kısa sürede bilgimiz dahilinde cevaplanmasını sağlayarak diğer arkadaşların da faydalanmasına imkan verebilirsiniz.

Banka Sınavları 2014
4 5

Ne aradılar:

 • ziraat bankası sınavı 2014
 • banka snavlar
 • bankacılık sınavları 2014
 • ziraat bankası sınavları 2014
 • ziraat bankası sınavları
Paylaş
 • DUYURU: Yaşanan yoğunluk nedeni ile taleplere yetişemediğimizden soru paylaşımına bir süre ara verilmiştir. Anlayışınız için teşekkürler. Yinede Facebook grubumuzdan soru-cevap şeklinde çalışmalara devam ediyoruz:
  FACEBOOK: https://www.facebook.com/groups/1448693138735514

 • nihal

  iş bankası geçmiş yıl sorularını bana da gönderebilir misiniz? şimdiden teşekkür ederim.

 • aysun

  lütfen banada gönderin iş bankası sınav sorularını 15.02.2015 ama çok az kaldı en kısa sürede gönderiseniz çok sevinirim . ben az önce de yorum bırakmıştım. aysun42_1989@hot mail.com

 • zülal

  mrb..20 ekim iş bankası memur alım sınavına bende katılacağım..çıkması ihtimal ve ya çıkmış iş bankası sorularını mail adresime yollarsanız çok sevinirim..şimdiden teşekürler

 • Ercan

  Merhaba. iş bankası memur alımı genel yetenek testi konularını ve çıkmış soruları gönderir misiniz

 • ferfecirrr

  merhaba bu pazar günü iş bankası bölgesel memur alımı sınavım var geçmiş dönem sorularını göndermeniz mümkün müdür, şimdiden teşekkürler..

 • İsim

  banka sınav ilanlarından haberdar olmak istiyorum tşk…

  • Ekonomist

   Tüm ilanlara abone olmak ve e-posta olarak size bildirilmesini istiyorsanız
   https://neoekonomi.com/abone-ol adresinden gerçekleştirebilirsiniz. Teşekkürler.

 • hande

  banka sınav ilanları çıktığında bilgilendirirmisiniz.marmara ekonometri mezunuyum.

 • SEYRAN

  merhaba banka sınavları ilanları çıktığı zaman beni de bilgilendirirseniz çok sevinirim..şimdiden Teşekkürler..

 • EMEL BAYRAM

  Kutahya Dumlupinar universitesi 4 yillik bankacilik ve finans mezunuyum. Bankalarin sinavlariyla ilgili bilgilendirirseniz cok sevinirim

 • merhaba banka sinavlari ilani ciktigi zaman bilgilendirir misiniz bu yil 10bin bankaci alinacagini duyurmustunuz tesekkurler.

  • evet doğrudur. yorumda e-posta adresiniz görünüyor. Tarafınıza her banka ilalnından sonra otomotik duyuru gönderilecektir. Teşekkürler.