En Para Nedir? enpara.com

0
5512

Son zamanlarda finansbank’ın yeni bir ürünü olan ve bankacılık sektörüne yeni bir boyut kazandırdığını Türkiye’de daha önce denenmemiş bir bankacılık türü olduğunu iddaa eden ve oldukça iddaalı olan bir proje: enpara.com Açıkçası Tanıtım reklamlarından pek bir şey anlamak mümkün değil. İnternetten para kazanma yolu olarak adlandırılan en para aslında bir internet bankacılığı türü. Daha fazla bilgi toplamak ve ürünler hakkında bilgi almak içn girdiğim en para internet sitesinde açıkçası bir banka şubesinden farklı bir şeye denk gelmedim. En para nedir aklımdaki soruya cevap vermedi açıkçası. Ürünleri incelemeye başladım. Sadece ve en önemlisi olan bence piyasaya göre değişiklik göstermesi beklenen ve zengin faizi olarak adlandırdıkları %10 mevduat faizi ile farklılık yaratmaya çalışıyor. Bir banka internet şubesinde yapabileceğiniz işlemleri yine aynı enpara sistemi ile yapabiliyorsunuz. Hiç bir işleme ücret ödemiyorsunuz demesine rağmen döviz transfer işlemlerinden (swap) kesinti yapmakta. Ayrıca diğer bankalar gibi resmi tatillerde işlem yapmıyor!

En Para nedir, en para ile nasıl para kazanılır diye düşündüm acaba BSMV ve KKDF gibi fon ve vergilerden bizi muaf mı tutuyor diye düşündüm ancak hayır o kesintiler BDDK mevzuatına bağlı olarak devam ediyor.  Sadece Şafak Sezer in oynadığı sempatik reklam filmi. İyi bir tanıtım ve görsel içerikli bir web sayfası ile dikkatleri üzerine toplamaya çalışıyor. Zaten TCMB internet sitesinden banka şube listesine baktığınız zaman enpara.com’u Finansbank’ın bir şubesi olarak göstermiş.

Buraya kadar benim düşüncelemerime ışık tutan ve sadece enpara nedir soruma açıklık getiren yanlızca sitede gezinmem ve normal finansbank mevduat ürünleri ile karşılaştırma yapmam ile oluştu. İçeriği icelemek için en para müşterisi olmak gerekiyor. İlerleyen zamanlarda en para ürünlerini kullanarak daha gerçekçi veriler toplayabilir ve belkide daha önce denenmemiş denilen bu sistemi tam olarak anlayailir ve ürünlerin farkını fark edebilirim.

 

en para nedir

en para.com

En Para Nedir? enpara.com
3 5

Ne aradılar:

  • en para
  • enpara
  • en para nedir
  • en para com
  • en para com tr
Paylaş