Hakkımızda

Hakkımızda

İnternet sitemiz 6 yıl önce site yöneticisinin üniversitede ekonomi bölümünü okumaya başlamasından sonra ortaya çıkmıştır. İlk kuruluş amacı kendisi için kaynak oluşturacak ve öğrendiklerini yazacak kişisel bir platform olan sitemiz zaman içinde bir çok defa format değiştirmiştir. Zaman için bu değişim kullanıcılarında beğenisini kazanmış olacak ki okuyucu ve yazar sayısı sürekli artmaya devam etmiştir. O zamanlarda tek yazar olan internet sitemiz bugün 10’un üzerinde aktif yazar ile yayın hayatına devam etmektedir. Yazar seçimini titizlikle yaparak her görüşe önem veren internet sitemiz asla bir gruba, partiye, örgüte bağlılık göstermeyip her görüşe eşit mesafede durmayı amaçlamıştır. Bu nedenle özellikle yazarlarımız yazılarında başta ekonomi bilimine aykırı olmayan, T.C. Anayasasına aykırı olmayan, genel geçer kuralları göz ardı etmeyen bir üslup benimsemişlerdir.

Geride kalan 6 yıllık sürede bir çok yazar yer almıştır. Bu yazarlar arasında, öğrenciler, akademisyenler, yöneticiler gibi farklı statüde kişiler yer almaktadır. Geçmiş dönemlerde sitemizde yazan yazarlarımızın bir çoğu bugün farklı platformlarda kariyerlerini devam ettirmektedirler.

İnternet sitemiz asla kar amacı güderek bir içerik paylaşmadığı gibi kendisine ait olmayan, telif hakkı kapsamındaki bir içeriğide internet sitiesinde barındırmamaktadır. Eğer sizin telifinize ait bir içeriğin olduğunu düşünüyorsanız kaldırılmasını iletişim kısmından talep edebilirsiniz.

Gizlilik Politikası

İnternet sitemizdeki tüm makaleler telif hakkı kapsamındadır. İzin alınmaksızın tamamı ya da bir kısmı hiç bir yerde kullanılamaz. Ancak makale yazımlarında ya da akademik çalışmalarda kaynak gösterme kuralları çerçevesinde kaynak gösterilerek makalelerimize atıfta bulunulabilir.

Bu konuda DMCA gizlilik ve Creative Commons kuralları geçerlidir.

Kendi yazılarımızın başkası tarafından kar amacı ile kullanılmasını istemediğimiz gibi internet sitemizde telif hakkı kapsamındaki bir içeriği bünyesinde barındırmamaktadır. Eğer böyle bir içeriğin olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim kısmından ihbar ediniz.

Reklamlar Hakkında

İnternet sitemizin farklı yerlerinde yer alan reklamlar bizim haricimizdeki 3. taraf kişileri ya da onların ürünlerini yansıtmaktadır. Bu konuda da güvenliği sağlamak ve tüketiciyi korumak için Google Adsense Reklam servisi kullanılmaktadır. Bu reklamlar Google Adsense tarafından sunulacağı gibi farklı bir ajans, kurum, firma tarafından da sunulabilir. Sitemideki reklamlara tıklama konusunda tamamen özgürsünüz. Bu nedenle reklamlara tıklamanız sonucu doğabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu tutulmaz. Ancak yinede sizin güvenliğinizi önemsiyoruz ve Uygunsuz Reklamları bize kaldırmamız için bildirmenizi rica ediyoruz.

 

NeoEkonomi kullanıcı adı ve bağlantılı tüm hesaplar aynı tüzel kişiliği temsil etmektedir. Bize bağlı sosyal medya hesaplarımız aşağıdaki gibidir. Bu hesaplar harici yapılan paylaşımlar bizimle ilişkisi olmayan kişilerden yapıldığı kabul edilir ve sorumluluk kabul edilmez.

Site: https://neoekonomi.com

Site: http://neoekonomi.com

Facebook: https://facebook.com/neoekonomi

Twitter: https://twitter.com/neoekonomi

Telif Hakkı Durumu:

DMCA.com Protection StatusveCreative Commons Lisansı
Bu eser Creative Commons Atıf-Gayriticari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir