İNG Bank Practica Kampı

0
2505

Bu bankanın her yıl gerçekleştirdiği Practica Kampı Programı çerçevesinde üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile buluşuyor, ING Bank olarak gençlerin bankayı yakından tanımalarını, iş hayatını görmelerini, bankacılık hakkında bilgi sahibi olmalarını ve kariyerleri için kişisel gelişimlerine katkı sağlamayı hedefliyorlar. ing bank.

Kampa katılmak isteyen adaylar, 28 Ocak tarihine kadar internet sitemizdeki İş Başvuru Formu’ndan başvuruda bulunabilirler.

Practica Kamp Programı değerlendirmelerinde olumlu bulunan adayları Şubat ayı sonunda İstanbul’da yapılacak olan 3 günlük kampa davet ediyoruz. Programı başarıyla tamamlayan adaylar staj programımıza dahil oluyorlar.

Genel Müdürlüğümüzde yıl boyunca ihtiyaç doğrultusunda, istenilen tarihlerde 1 ile 3 ay arasında staj imkanı sunuyorlar. Bu practica kampı program kapsamında ing bankasında staj yapmaya başlayan genç stajyer arkadaşlar, çeşitli eğitimlere katıldıkları, projelerde görev aldıkları, yönetici buluşmaları ve şube/bölge ziyaretleri ile iş hayatını daha yakından tanıyabilecekleri, staj sonunda sunum yapabilecekleri ve geribildirim alabilecekleri bir  ing bank practica kampı Gelişim Programı”na katılmaya hak kazanıyorlar. Practica Kampı değerlendirmeleri neticesinde yüksek performans gösteren adaylar ise Yönetici Adayı (MT) Programı’na seçilme sürecinde büyük avantaja sahip oluyor.

Practica Kampı Programı için başvurunuzu, internet sitemizdeki İş Başvuru Formu’nu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzun bu program kapsamında değerlendirilmesi için formun son sayfasında PRACTICA KAMP 2013 kodunu seçmeyi unutmayın.

Kamp ile ilgili merak ettiklerinizi Practica Facebook sayfasından bizlere sorabilir, öneri ve yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

ing bank practica kampı

Yazıyı Değerlendirin!

Ne aradılar:

  • PRAKTICA
  • ing practica kamp
  • İng práctica kampı
  • ING Practica Kampı nedir
  • practica campı
Paylaş