Reklam

Neden Neo-Ekonomi.com

 • İnternet Sayfamız tamamen kendi alanında uzmanlaştığı konular üzerine yayın yaptığından site ziyaretçilerimiz spesifiktir. Yani Ekonomi, Borsa, Forex, Siyaset, Üniversite öğrencisi gibi belli konularda ilgili kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle reklamını yapacağınız şey doğru hedef kitleye ulaşacağından emin olabilirsiniz.
 • İnternet sayfamıza her ay farklı oranlarda ziyaretçi girmektedir. Bu rakamlar gizlidir. Ancak takdir edersiniz ki reklam veren olarak bu bilgileri talep edebilirsiniz.
 • Facebook’taki En Büyük Ekonomi topluluğu olan EKONOMIST Facebook sayfası sitemiz ile entegreli çalışmaktadır. ve şu an sayfamızı Takip eden kişi sayısı 10 Bin üzerindedir.  Reklamınız arzu ettiğiniz şekilde orada da paylaşılacaktır.
 • Sitemizde hiç bir kopya, çalıntı warez içerik bulunmamakta ve T.C. yasalarına uygun içerikler bulunmakta ve 500’ü aşkın özgün ve artmaya devam eden makale arşivimiz vardır.
 • 3 Yaşını aşan internet sitemiz Google tarafından kalitesi onaylanmış ve PageRank değeri 4 olarak belirlenmiştir.

Reklam Seçenekleri

Sitemizde verebileceğiniz reklam türleri, Banner(Gif,Jpg,Flash…) yanı sıra Doğrudan sizin ürün ya da sitenizi tanıtan makale şeklinde olabileceği gibi sitedeki diğer yazıların altına Text Biçiminde tanıtıcı yazı ile de olabilir. Bu tamamen sizin tercihinize kalmıştır.

 • Manşet alanının sağında Reklam 300×250 ebatında (Sadece anasayfada Görünür)
 • Sağ üst köşede 300×250 Ebatında. Tüm sitede görünür.
 • 468×60 Logo’nun karşısında sitenin en üstünde görünerek Tüm sayfalarda görünümü mevcuttur.
 • Makale Altlarında yazının bittiği yerde, İstediğiniz text ya da banner şeklinde. Her makale’nin altında görünerek en yüksek geri dönüş hedeflenir.
 • Ürününüzü ya da Reklamını yapmak istediğiniz sitenizi tanıtıcı bir makale. Reklam olduğu anlaşılmaz.
 • 10.Bini aşkın Takipçili Facebook ve Twitter Hesaplarımızdan Tanıtıcı mesajlar.
 • Opsiyonel, arzu ettiğiniz her hangi bir yere de reklamınız entegre edilebilir..

Sitede Reklamınız yayınlanmaya başladığı anda, O bölgede bir başka Reklam ajansı ya da kurum Reklamı OLMAYACAK, Sadece sizin reklamınız gösterilerek size en yüksek geri dönüş sağlanmaya çalışılacaktır.

”Hemen Reklam vermek ve Fiyat Teklifleri için Lütfen İletişim Bölümünden Talebinizi İletin”

Reklam Ver

NEDEN İNTERNETTE REKLAM VERMELİSİNİZ?

İnternet sitelerinde reklam yayınlatmak diğer reklam türlerine göre çok daha düşük maliyetlidir. Büyük ölçekli TV ve gazetelerde yüksek rakamlara reklam yayınlatmaktansa hedef kitlenizin ziyaret ettiği bir siteye çok daha küçük bedellerle reklam vermek, işletmeniz için oldukça ekonomik ve verimli bir tanıtım yolu olacaktır.

ÖNEMLİ OLAN YAYINLANACAĞI SİTEYİ İYİ SEÇMEK

Hedef kitlenize uygun olan bir sitede yayınlanan reklamların geri dönüşü sizi fazlasıyla memnun edecektir.

İNTERNET REKLAMI DÜŞÜK MALİYETLİDİR
İnternet reklamlarının diğer reklam türlerine oranla çok daha düşük maliyetli olduğunu şu şekilde açıklayabiliriz; ortalama 30 bin satışı-dağıtımı yapılan aylık bir derginin arka kapağında reklam yayınlatmak 3000-5000 TL (duruma göre bu rakamlar çok daha yukarılara çıkabilmektedir) civarındadır. Günlük 5000 – 6000 ziyaretçisi olan bir sitenin bir yıllık reklam bedeli de 10.000 TL civarındadır. (Bu rakamlar site yöneticileri tarafından belirlenmektedir. Aşağı ve yukarı oynayabilir.) Bir dergiyi alıp evinize götürdükten sonra 4-5 gün evirir çevirir sonra bir kenara bırakıverirsiniz. Dolayısıyla dergi kapağındaki bir reklamı görme şansınız maksimum 5-10 kereden fazla olmaz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir