Yazar Ol

İnternet sitemiz neoekonomi.com‘da yazar olmak ister misiniz?

Türkiye’nin en büyük ekonomi sayfasına sahip olan internet sitemizi facebook ve twitter üzerinden 50bini kişi takip ediyor.

Ortalama bir yazımız 10-20 bin kişi tarafından görüntüleniyor ve bu sayılar her geçen gün artıyor.

Sizde yazılarınızı bizimle ve binlerce kişi ile paylaşarak sesinizi duyurabilir, başkaları tarafından okunma olanağı sağlayabilirsiniz. Yazacağınız yazılar internet sitemizde sizin adınıza yayınlanacak olup yine adınızla facebook  ve twitter sayfamızdan okunmaya sunulacaktır. Klasik yazarlık sistemi ile işleyen bu süreçte sitemize üye olarak oluşturduğunuz porfilinizden yazıyı ekleyebilirsiniz. Yazınız 10 makaleye kadar editörler tarafından onaylanarak yayına alınır. Bu sürecin sonunda artık sizde yazılarınızı anında yayına alabilirsiniz.

İnternet sitemiz için yazabileceğiniz yazılarda her hangi bir sınır ya da engel olmamak üzere yukarıdaki kategorilere uygun düşebilecek ve temel teması ‘ekonomi’ olan her türlü makale, içerik paylaşımında bulunabilirsiniz.

Şimdi aşağıdaki bağlantıdan yazarlık başvurusu gerçekleştirebilir veya iletişim bölümünden sormak istediğiniz her soruyu sorabilirsiniz.Yazar olmak size ne kazandırır?

  • Sitemizde yazar olarak periyodik yazılar yazarsınız ve size yazma alışkanlığı kazandırır.
  • Bir yazı/makale yazmak için bir çok kaynak araştırmalısınız buda size hem araştırmacı ruhu katar hemde araştırma yaparken yeni bilgiler öğrenmenizi sağlar.
  • Yazılarınızı okuyacak kişilerin yapacağı eleştireler doğrultusunda kendinizi daha iyi yazmaya mecbur hisseder ve yanlışlarınızı görerek onları düzeltme imkanı yakalarsınız.
  • Yazdığınız yazılar sizin adınızla ömür boyu saklı kalacağından daha sonraki platformlarda ya da başvurularınızda size bir referans olma imkanı sağlar. Bilgisayarda kayıtlı yazılarınız size bir şey katmaz ancak internet alemine düşen yazılar defalarca okunarak güncelliğini korur.

 

 


Ne aradılar:

  • ekonomi makalesi yazarlık başvurusu
  • ekonomi yazari olmak icin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir